BlackBerry Storm 9530 odomknutý GSM + CDMA mobilný telefón s 3.15 MP kamera (čierna)

Technológia

BlackBerry Storm 9530 s kamerou 3.15 MPZDÁ sa, že väčšina ľudí v týchto dňoch vlastní mobilný telefón s desiatkami funkcií. Vynaložením značné sumy peňazí na produkt značky, konkurenti pokus oddeliť svoje výrobky v očiach spotrebiteľa. To môže byť dobrý dôvod, prečo len asi každý don t hovoriť o svojich mobilných telefónov. Namiesto toho ľudia používajú značku svojho telefónu, ako Blackberry. Každopádne, to je predmetom našej revízie, dnes BlackBerry Storm 9530.

Už nie je žiadny veľký problém mať mobilný telefón s fotoaparátom. Ale Blackberry 9530 má vstavaný fotoaparát a môže sa pochváliť viac ako tromi megapixelmi rozlíšenia. Tam je veľa viac Blackberry Storm 9530, a budeme poskytovať informácie o jeho funkciách s vami.

Čo je skvelé je, že Storm 9530 mobilný telefón sa môže pochváliť rad užitočných funkcií. Nájdete vstavaný systém GPS, ktorý využíva BlackBerry mapy. S týmito mapami, Blackberry má s najväčšou pravdepodobnosťou len uviazol svoje meno na GPS databázy zakúpené so štandardnou licenciou.

Podobne môžete použiť súbory MP3, ako aj súbory WMA a AAC+ prostredníctvom prehrávača médií.

Pokiaľ ide o filmy, video prehrávač umožňuje sledovať vo formáte MPEG4 alebo WMV. Funkcia automatického zaostrenia je vybavená funkciou fotoaparátu, ktorá poskytuje rozlíšenie o niečo viac ako 3 megapixely. Nielen, že môžete sledovať videá, môžete ich tiež prepravovať, zatiaľ čo LED blesk vám umožňuje zvýšiť úroveň jasu.

Interakcie používateľa s Blackberry 9530 je cez dotykový displej technológie. Všetky všeobecné funkcie textových správ sú zahrnuté, a teraz môžete tiež upraviť dokumenty. Storm 9530 ponúka integrovanú technológiu Bluetooth pre bezdrôtové schopnosti a počúvanie hudby WiFi. 9530 bol prvý, kto mal prvú dotykovú obrazovku, na ktorú by sa dalo kliknúť.

To bol zámerný podnik pomôcť mobilný telefón užívateľov cítiť pohodlnejšie. Umožnila používateľovi mobilného telefónu vykonať podobné akcie ako na bežnej klávesnici. Medzi ďalšie funkcie, ktoré podporuje, Storm 9530 mobilný telefón umožňuje komunikovať s niekoľkými aplikáciami pomocou jedného a multi-touch.

Používatelia sa neobmedzujú len na značkové služby značky Blackberry,ale môžu napríklad získať schopnosť GPS prístupom k bezdrôtovej sieti Verizon. To je veľké plus pre mobilný telefón usesrs, ktorí môžu cestovať do niekoľkých krajín po celom svete. Blackberry Storm 9530?s vnútorná pamäť je 1 GB; aj keď to môže byť rozšírená na 16 GB. Schopnosť vytvárať obchodné aj osobné e-mailové adresy, maximálne 10, je ďalšou užitočnou funkciou. Všetci máme predstavu o tom, koľko ľudí používa SMS, a tam je sortiment instant messaging služby k dispozícii.

Pri neustálom používaní bude plne nabitá batéria trvať 6 hodín.

Tam je však veľký dopyt po Blackberry Storm 9530 mobilný telefón, napriek jeho technológia je trochu zastaraný.. To by zahŕňalo ľudí, ktorí by mohli nájsť náklady na novšie modely trochu skľučujúca. Je to tiež pravda, že mnohí kupujúci v skutočnosti nechcú všetky súčasné funkcie. Tento trh len vyžaduje mobilný telefón, ktorý dostane prácu spoľahlivo. Z tohto dôvodu majú spotrebitelia možnosť nakupovať staršie modely, ktoré výrobcovia považovali za úsilie o obnovenie. Walmart.com, ebay, a iné podobné internetové stránky ponúkajú veľké množstvo informácií na obnovená jednotiek je pre nákup.