Prsluenstvo Na IPhone 7 Plus

Predaj

Zdá sa, že “odvaha” odstránila zvukový konektor 3.5mm z iPhone 7 a iPhone 7 Plus, povedal viceprezident spoločnosti Apple pre globálny advertising and marketing Phil Schiller. V kategórii iPhone 7 Plus máme práve teraz na celkom 10 produktov. Okay iPhonu 7 Plus môžete použiť príslušenstvo z minulej generácie, okrem slúchadiel s three,5 mm jack konektorom. Kvôli väčšiemu displeju a rozlíšeniu, má však iPhone 7 Plus rovnakú výdrž, ako iPhone 7 , teda približne jeden a pol dňa pri bežnom používaní – hovory, SMS správy, komunikátory, hudba.

V kategórii iPhone 7 Plus máme práve teraz na celkom 10 produktov.

Okay iPhonu 7 Plus môžete použiť príslušenstvo z minulej generácie, okrem slúchadiel s 3,5 mm jack konektorom. Kvôli väčšiemu displeju a rozlíšeniu, má však iPhone 7 Plus rovnakú výdrž, ako iPhone 7 , teda približne jeden a pol dňa pri bežnom používaní – hovory, SMS správy, komunikátory, hudba.

V kategórii iPhone 7 Plus máme práve teraz na celkom 10 produktov. Okay iPhonu 7 Plus môžete použiť príslušenstvo z minulej generácie, okrem slúchadiel s 3,5 mm jack konektorom. Kvôli väčšiemu displeju a rozlíšeniu, má však iPhone 7 Plus rovnakú výdrž, ako iPhone 7 , teda približne jeden a pol dňa pri bežnom používaní – hovory, SMS správy, komunikátory, hudba.