Blackberry Q10 Recenzia

Predaj

Blackberry obnovila svoj mobilný telefón fáze januára 30 po rokoch pokroku. Nová etapa-volal Blackberry 10-je prístupný na dvoch nových mobilných telefónov začať Z10 a Q10.

Blackberry 10 je kompletný vzlet z pracovných rámcov naraz ponúka Rim. Je to prestávka súčet so starým kódom, a nesie so sebou ďalšie rozhranie klienta, nové signály, nové aplikácie, a nové potenciálne výsledky.

Tento audit bude skákať hlboko do všetkých nových charakteristík pripravených do Blackberry 10, a kontrast s rôznymi fázami práve teraz prístupné v podnikateľskom sektore.

nastaviť

Nie je divu, že Blackberry potrebuje, aby Blackberry Id vstúpiť a využitie jeho správy. Jedným z prvých krokov, ktoré musíte urobiť pri označovaní do Bb10 napriek všetkému, čo sa mohlo stať predtým, je zadať vaše existujúce Blackberry Id alebo urobiť iný.
To je zásadný v prípade, že budete musieť získať vstup do Bbm (Blackberry Messenger), Blackberry World, a sťahovať aplikácie. Metodika je základná a priama. Ovocie, Google a Microsoft všetci potrebujú to isté od svojich klientov.

Výnimočná správa je, ste už vypracované potrebujú jedinečný druh vzdialeného záznamu využiť Blackberry. Keď Bb10, obe firemných zákazníkov a držiteľov Blackberry mobilné telefóny potrebné mať Blackberry Enterprise Server záznam z ich hlavy honcho, alebo Blackberry Internet Service účet z ich nosič.

Štandardné staré informácie usporiada nebude fungovať. BES / bis bola dôležitou súčasťou, berúc do úvahy konečný cieľ synchronizovať správy, lodný denník, kontakty a Blackberry Messenger správy. Blackberry 10 pracuje s akékoľvek základné informácie správy usporiadať teraz.

Používateľské Rozhranie Blackberry

BlackBerry Flow je spôsob, akým Blackberry vykresľuje základné klientské rozhranie Bb10. Názov bol vybraný kvôli prejdením signálov potrebných na získanie vstupu do výrazných obrazoviek, aplikácií a charakteristík používateľského rozhrania. Je to bezchybný deskriptor. Nič z toho, čo môžete spomenúť z minulosti Blackberry rozhranie je zrejmé. Všetko je nové a výrazné, a tam je miesto študijného ohybu, ktorý vyžaduje určitú investíciu do esa.

Možno, že prvá a najdôležitejšia vec, ktorú sa pozrieť do Blackberry Flow je, že nevyužíva jednoducho obrazovku, navyše zóny vedľa obrazovky. Statný časť signálov vyžadujú prst začať len mimo obrazovku pracovať vhodne. Čo je befuddling je, že tieto signály sú vedomé spojenie, a bude to výrazný veci na rôznych obrazovkách alebo v rozlišovaciu aplikácie. Budeme o nich hovoriť každý thusly, ako sa dostaneme do týchto balíkov pracovného rámca.

Nebolo by skvelé, keby sme mohli začať s uzamknutou obrazovkou. Na vykonávanie záväzkov na uzamknutej obrazovke sú potrebné rôzne signály. Stlačením tlačidla lock bind na najvyššom bode Z10 (gadget, na ktorom sa pozeráme do Bb10) prebudí obrazovku, ktorá zobrazuje čas a upozornenia na správy.

Varovania sú rozlíšené podľa druhu, každý s vlastným malým symbolom. Napríklad, za predpokladu, že máte 15 neprečítané správy, 5 neprečítané Twitter správy a 2 neprijaté hovory, uvidíte každý posledný z nich vo vertikálnej časti na ľavej polovici obrazovky s ich malý symbol a číslo nimi.

Je to rozumné a základné znázornenie toho, čo je nové. V spodnej časti uzamknutej obrazovky je úlovok, ktorý otvára Polaroid. Neexistujú žiadne iné skrutky obrazovky alternatívne spôsoby. Rovnako stojí za to upozorniť na to, že nemôžete nijakým spôsobom opakovať uzamknutú obrazovku.

S upozornením na uzamknutú obrazovku existujú dva signály, ktoré môžete využiť: prejdením nahor alebo posunutím nadol.

V prípade, že prejdete prstom nahor pod obrazovkou, zariadenie úplne otvorí a odvezie Vás na domovskú obrazovku. V prípade, že ste potiahnite prstom nadol z najvyššieho bodu na obrazovke, môžete si dajte jednotku do nočný režim, ktorý zobrazuje hodiny a dáva vám možnosť nastaviť upozornenia.

Na druhej strane, ak je obrazovka vypnutá a prejdete prstom nahor pod obrazovkou, úplne obkľúči uzamknutú obrazovku a priamočiaro vyrazíte na domovskú obrazovku.
Domovská obrazovka-v prípade, že to môžete nazvať-je jednou z najslabších častí Bb10. Android, ios a Windows Phone každá ponuka klientom prispôsobiteľné domov
obrazovka, kde sa môže klesnúť akejkoľvek aplikácie (Android, ios, Windows Phone), widgety, alternatívne spôsoby, alebo obsah (Android, Windows Phone), ktoré potrebujú. Bb10 nemá prispôsobiteľnú domovskú obrazovku.

Po pravde povedané, domovská obrazovka je rôznorodá pri každom poslednom prebudení gadgetu Bb10. Možno Blackberry chcú, aby to jedinečné alebo čerstvé rozhranie

Domovská obrazovka Je skutočne využitá na multitasking.

Obsahuje až osem dlaždíc (z ktorých len štyri sú viditeľné naraz), ktoré hovoria s ôsmimi animovanými ustanoveniami. Najviac-ako neskoré využité aplikácie je na vrchole. Zakaždým, keď otvoríte / použijete inú aplikáciu, smeruje hore a tlačí všetky ostatné nadol.

Dlaždice dávajú snímku bežiacich aplikácií, takže môžete rýchlo vidieť, čo sú. Názov každej aplikácie je v spodnej časti dlaždice, rovnako ako trochu “X”, takže môžete zatvoriť aplikáciu a vykoreniť dlaždice z domovskej obrazovky v prípade, že potrebujete. Tieto dlaždice nemôžu byť prepracované alebo presunuté.

Všetko sa deje okamžite. Bez ohľadu na to, či je aplikácia ôsma-najviac-ako neskoro využitá aplikácia (v spodnej časti dlaždíc), keď otvoríte práve prevzal stuhu z novej aplikácie.