Najlepšie Bezdrôtové Športové Slúchadlá Sú Teraz K Dispozícii Za Zvýhodnenú Cenu

Podnik

Na naše každodenné dochádzanie do práce, z domu do práce alebo do školy, a naopak, by sme vždy vidieť málo, alebo pravdepodobne veľa ľudí, ktorí cestujú so slúchadlami na. Ja, pre jedného, dať na moje slúchadlá, akonáhle som vystúpil z domu. A vec so slúchadlami je, nie je to len pre jemnú hudbu alebo akýkoľvek typ alebo žáner hudby, ktorý dávame prednosť. Väčšina ľudí tiež použiť najlepšie športové bezdrôtové slúchadlá dostať rytmus deje, zatiaľ čo robí ich každodenné cvičenie rutiny.

Čo sú bezdrôtové slúchadlá pre šport?

Slúchadlá sú obvyklé zariadenia, ktoré budeme používať na pripojenie na našom počítači alebo na našej mobilný telefón, aby mohli počúvať hudbu, sledovať videá a filmy, a ak nechceme, pot sa hromadia v telefóne na obrazovke, keď sme volať. Ja osobne preferujem najlepšie bezdrôtové slúchadlá pre šport, pretože to znamená, že tieto sú viac než len pravidelné slúchadlá štýly, ktoré môžete vidieť alebo kúpiť v obchodoch pre mobilné telefóny a príslušenstvo počítačov. Jedná sa o ťažké triedy slúchadiel, ktoré môžete ľahko uložiť do tašiek na každodenné cesty alebo do tašky na telocvičňu.

Klady a zápory

Existujú rôzne štýly slúchadlá uvoľnená na trh, a to je naozaj len na vás, ktorý typ je pohodlnejšie pre vás na použitie, v závislosti na jeho účel, alebo ak budete používať jedno slúchadlá nastavenie pre všetko, čo chcete využiť ho. Riadnym slúchadlá, ktoré by za bežných okolností kábel pripojenie k slúchadlo prístroj bude zdrojom zvuku od kým high-end bezdrôtové slúchadlá môže byť pripojený k akémukoľvek zariadeniu cez Bluetooth.

Pravdepodobne jedinou nevýhodou slúchadiel je, že budete musieť investovať do nej, ak chcete dlhotrvajúcu a trvanlivú sadu, ktorú môžete mať s vami roky. To môže byť tiež výhodou, pretože existuje veľa výrobcov tohto produktu, ktorí naozaj zameriavajú svoje vydania trvať dlho. Navyše väčšina najlepších slúchadiel pre športové použitie poskytuje záručný termín na pár rokov alebo dokonca na celý život.

Pre slúchadlá s káblami, budete musieť uistite sa, že milenec je kompatibilný so slotom v mobilnom telefóne alebo v počítači, a potom už môžete zariadenie pripojiť na slúchadlá. V porovnaní so šnúrovými slúchadlami sa Bezdrôtové slúchadlá ľahšie používajú.

Zapnutím Bluetooth v inteligentnom telefóne alebo podložke zistite názov slúchadiel, pripojte sa a vyberte, ktorý zoznam skladieb chcete počúvať.

Teraz budeme porovnávať niektoré z najlepších predajcov za najlepšie ušné športové slúchadlá, ktoré sú teraz k dispozícii menej v Amazone, ale s rovnakou vysokou kvalitou, ktorú pôvodne vydali. Oni sú teraz na predaj za takmer polovica ich začiatku predajných cien, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou sa budete čudovať, sú stále rovnaké elegantné slúchadlá ako ich výrobcovia a predávajúci sa povedať, že sú?

Bezdrôtové Bežiace Slúchadlá SoundWhiz

Tento produkt bol pôvodne v predaji za $ 79. 99, a je teraz za zvýhodnenú cenu $39. 99, 50% pokles z jeho počiatočnej predajnej ceny. Bezdrôtové bežiace slúchadlá SoundWhiz sú spojené mäkkým káblom, ktorý je naozaj pohodlný najmä pri práci alebo pri dlhej ceste. Ja, pre seba, používam káblové slúchadlá, ale pomocou mäkké šnúrový tie, skôr ako tie, ktoré sú spojené pevného plastu, pretože na vyskúšanie, to sa moje ušné laloky bolieť trochu, pretože to bolo na mojej hlave trochu príliš tesné.

Až 2 zariadenia sa môžu pripojiť k slúchadlám prostredníctvom pripojenia Bluetooth. To znamená, že môžete sledovať film v podložke a súčasne môžete prijímať hovory z telefónu.

Môžete tiež spustiť hlasové príkazy pomocou vstavaného mikrofónu, ktorý môžete použiť pre Siri (pre používateľov iPhone). Maximálny rozsah Bluetooth, ktorý môžu zaručiť, je až 30 stôp, čo znamená, že ak budete bežať alebo robiť maratón, stále musíte vziať svoje zariadenie so sebou.

Konštrukcia postavená pre slúchadlá spočíva v tom, že má ušný hák pripojený k samotnému uchu tak, aby neklesol ani pri behu, ani pri intenzívnych cvičeniach. Tiež sa ukázalo byť pot dôkaz a ponúkajú 12-mesačnú záruku na prípadné škody, ktoré môžu nastať.

K dispozícii sú tiež ovládacie prvky hlasitosti na slúchadlách, takže nebudete musieť osloviť váš telefón alebo podložku, aby ste znížili hlasitosť alebo odpovedali na hovor. Dodáva sa tiež s vreckom na jednoduché ukladanie, ktoré vám ušetrí zbytočné zamotanie slúchadiel do vášho napájacieho kábla alebo iných vecí.

Slúchadlá Phaiser BHS-530 Bluetooth

Na rozdiel od SoundWhiz, Phaiser sa môže pochváliť sadu slúchadiel pripojených tvrdého plastu, ktorý si môžete byť schopní prispôsobiť, aby sa zmestili hlavu. Má tiež ucho-hák stavať tak,že keď budete nosiť, to bude len kĺzať. Ovládacie prvky na slúchadlách sú zabudované a umožňujú jednoduché ovládanie aj vtedy, keď je zariadenie pripojené k slúchadlám mimo dosahu.

Nešpecifikujú dĺžku času, v ktorom môže každý náboj trvať, ale ponúka aj kvalitu odolnú voči potu a dokonca aj náhodné spadnutie na vodu.

To znamená, že skutočne majú dôveru vo svoj výrobok, že bude schopný vydržať kontakt s kvapalnými predmetmi.

Záruky, ktoré poskytujú, je spojené s doživotnou zárukou, v ktorom sú ochotní vymeniť slúchadlá v prípade, že sa dostane poškodený potu a vody. Takže možno to nie je dôkaz potu alebo vodotesnosť. No, je to Elektronické zariadenie a je len obmedzený čas, v ktorom môže byť v kontakte s kvapalinou.

Záver

Na záver môžete ľahko nájsť kvalitné bezdrôtové slúchadlá na trhu v dnešnej dobe. Budete mať možnosť nájsť niektoré prostredníctvom vášho Mall prehliadania, alebo dokonca v on-line nakupovanie. Pravdou je, že je to vždy na vás. Väčšina výrobkov by mala podobné vlastnosti, stačí nájsť ten, ktorý zachytilo vaše oko a pohodlne vám vyhovuje.