FERGUSON I350S Internetové Rádio, DAB I FM, USB, Bluetooth, Tmavé

On-line podnikania

Prostredníctvom funkcie vTuner (internetového rádia) sa môžete pripojiť a počúvať celosvetové vysielanie prúdu údajov programov internetového rádia. Tak neváhaj a ešte dnes obohať svoju modernú domácnosť skvelé internetové rádio. Všetci sme zvyknutí počúvať rádio cez starý dobrý prijímač na frekvenciách AM alebo FM, pričom otáčame tlačidlom na ladenie a počúvame šum alebo meniace sa rádiové stanice.

Mimoriadne štýlové internetové rádio vám sprostredkuje rozhlasové stanice z celého sveta. Hľadáš kvalitné rádio s možnosťou naladenia internetových staníc aj jedinečným dizajnom.

Tak neváhaj a ešte dnes obohať svoju modernú domácnosť skvelé internetové rádio. Všetci sme zvyknutí počúvať rádio cez starý dobrý prijímač na frekvenciách AM alebo FM, pričom otáčame tlačidlom na ladenie a počúvame šum alebo meniace sa rádiové stanice. Mimoriadne štýlové internetové rádio vám sprostredkuje rozhlasové stanice z celého sveta.

Hľadáš kvalitné rádio s možnosťou naladenia internetových staníc aj jedinečným dizajnom.

Tak neváhaj a ešte dnes obohať svoju modernú domácnosť skvelé internetové rádio. Všetci sme zvyknutí počúvať rádio cez starý dobrý prijímač na frekvenciách AM alebo FM, pričom otáčame tlačidlom na ladenie a počúvame šum alebo meniace sa rádiové stanice. Mimoriadne štýlové internetové rádio vám sprostredkuje rozhlasové stanice z celého sveta. Hľadáš kvalitné rádio s možnosťou naladenia internetových staníc aj jedinečným dizajnom.