Blackberry Z10 Recenzia

Gadgets

Blackberry Z10 behúne poschodí, ktoré Blackberry má zaručené rýchlo po: the Torch 9860 typy a Búrka sa obaja snažili oddeliť metóda, a oni nemali presne zmes energie, zatiaľ čo oni by ich podporovatelia.

Môže byť Z10 prijateľné voliteľné pre Android, Windows Phone alebo dokonca iphone?

Program

Namiesto toho, ako Porsche, po vyskúšané a vyskúšané vzorec obsahuje veľa bol spôsob, akým. To je dobré, keď systém môže byť najvyšším predpokladom, napriek tomu pomocou Z10 nemáte túto podporu.

Aj keď, že tam je hlavný preto veľa ste schopní robiť s produktom, ktorý je založený okolo show, iný formát naďalej mysliteľné. Pozrite sa na Htc alebo Apple: vaše rozhodnutie pokročilých zdrojov, budovanie spoľahlivosti,láskyplná starostlivosť.

Niektorí by mohli povedať, Blackberry Z10 je, keď by ste mohli dostať – trochu mobilného telefónu ako uzavretý non-exkluzívny dotykový produkt. Vzhľadom k tomu, že prichádza s niekoľkými výhodami, však, to je dojem neoprávnené musíme pripustiť, že potrebuje štýl.

Strany na mysli to zdá ťažšie ako súčasť roztrhlo väčší displej telefóny, zatiaľ čo Samsung Galaxy S3/III – available – to však neznamená, že bude stáť, ako sú napríklad kamenné pamiatky, podporované.

Na najvyššej úrovni telefónu je len centrálny napájací / pohotovostný otvor, okrem 3. Pripojenie headsetu 5 mm. Modifikácia množstvo sedí okolo boku, ktoré majú centrálne stlmenie / hlas náklady diera.

Reproduktor sedí v najnižšej časti, napriek tomu nie je potlačený v prípade, že stojíte telefón, preto funguje pomerne dobre a charakter reproduktora je lepší ako minulé zariadenia.

Každopádne to od seba, určite sa nám páči zmysel Z10 v ruke. Zdá sa, že je dobre zostavený, silný uzol. Tlak musíte byť rez na tanier, napriek tomu by sme možno nie strach, že. Možno to nie je tak luxusné ako tkané sklené vlákno Q10, napriek tomu-nezaznamenávame, že je to problém.
Máte dve organizácie na strane telefónu.

Zariadenia

Dostanete 16GB vnútornej pamäte a navyše začiatok micro-sd karty, čo umožňuje rozširujúce karty až 64gb, preto by miesto nemalo byť problémom.

K dispozícii je navyše celá majú senzory, napríklad program Gps, a všetky pohybové senzory by ste predpokladať,. My sme mali niekoľko ťažkosti so zmenou obchodných napriek tomu, ako sa zdá, že to chvíľu trvať, kým sa, že telefón pivot a niekedy to v poslednej dobe odmietol, alebo by sa mohol ľahko dostať zostal v nesprávnej polohe, ktorá je naozaj trochu rozstrapkaniu.

K dispozícii je krycí svetelný senzor, ktorý zmení krásu demonštrácie, mení sa okolo ručného posúvača žiara v nastaveniach, na mieste s nastaveniami’ auto ‘a’ manuálne’.
K dispozícii je dostatok pripojenia pripravené, Z10 predstavuje 4g LTE a HSPA týmto spôsobom, môže to byť aj telo, ktoré ho podporuje, budete mať rýchle dátové rýchlosti.

Displej je dostatočne žiarivý, aby zostal zjavný v brilantnom dennom svetle a bez ohľadu na skutočnosť, že jeho reflexné a zmieňuje odtlačky prstov, sú efektívne vymazané. Hádzanie filmu a obrázkov cez obrazovku je tiež mimoriadne: jeho farby a živé sú pútavé a príjemné.

BB 10: gesto cesta

Vývoj Blackberry 10 začína okolo Z10: jeho zobrazenie toho, čo je k dispozícii od zariadení Blackberry nejaký čas v budúcnosti.